Radi povećanog obujma poslovanja, tražimo Voditelja/icu administrativnog poslovanja koji će se svojim iskustvom i energijom vješto uklopiti u naš raznovrstan tim stručnjaka i praktičara.

Opis poslova:

  • Administrativna i logistička podrška Upravitelju
  • Administrativna i logistička podrška voditeljima projekata
  • Administriranje dokumentacije
  • Izrada evidencija i izvješća
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Izdavanje ponuda, računa, evidencija plaćanja
  • Kadrovski poslovi
  • Organizacija evenata.

Opis profila:

Osoba koju tražimo da pojača naš tim ima: prezentacijske te organizacijske sposobnosti, poznaje djelovanje Zadruge i brine da njezini rezultati budu vidljivi u javnosti prema načelima Zadruge, uspješno vlada pravnim propisima vezanim uz poslovanje tvrtke, prilagodljiva je aktivnostima organizacije i dinamici tima, samostalna u provođenju administrativnih poslova, sistematična i organizirana.

Uvjeti:

  • minimalno srednja stručna sprema
  • minimalno 5 godina iskustva rada u administrativnom poslovanju
  • napredno korištenje Microsoft Officea
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • rad na određeno u trajanju 1 godine, s probnim rokom od 3 mjeseca i mogućnošću produženja ugovora na neodređeno
  • rad u kreativnom i dinamičnom okruženju
  • rad na inovativnim i projektima s pozitivnim utjecajem na zajednicu
  • mogućnost napredovanja u poslovnom i privatnom pogledu.

Za prijavu na ovo radno mjesto potrebno je poslati životopis u Europass formatu i motivacijsko pismo (najviše 2000 znakova s razmacima) na hrvatskom i engleskom jeziku.

Kandidati koji će biti u užem izboru i pozvani na razgovor moraju na uvid dati original:

  • Diplome i ostalih potvrda o stečenim zvanjima i edukacijama koja se navode u životopisu
  • Domovnice/rodnog lista

Prijave se mogu dostaviti putem e-maila contact@zez.coop najkasnije do 25. listopada 2019. godine, a kandidati koji uđu u uži izbor o tome će biti obaviješteni.

Prethodni članakSljedeći članak
WordPress Theme